PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR - NABÍDKA SLUŽEB

Hledáte vhodné nebytové prostory k zařízení obchodu, kanceláře, provozovny, skladu apod.? Ať už je váš budoucí plán jakýkoliv, v naší nabídce nebytových prostor jistě najdete to správné místo, kde ho můžete realizovat. V současné době můžete vybírat z následujících prostor:

KARLOVY VARY - obchodní centrum Rolava

Nebytové prostory určené k využití zejména jako kanceláře, provozovny a sklady.

KARLOVY VARY Moskevská - ubytovna, restaurace, herna, prodejna potravin

Objekt je v pronájmu, možnost pronájmu části objektu (prodejní prostory, sklady atd.).
Nabídka služeb: nabízí se tu ubytování na ubytovně s kapacitou max. ……. míst, možnost občerstvení v restauraci nebo nákup potravin přímo v budově.

OSTROV Klínovecká 998 - administrativní budova

Nebytové prostory určené k využití zejména jako kanceláře, sídlo firmy a provozovny. Budova je napojena na PCO (pult centralizované ochrany) a zabezpečena protipožárním čidlem. U vchodu do budovy je zajištěn přístup pro postižené pojízdnou plošinou.
V budově mimo jiné sídlí Finanční úřad, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká pojišťovna, Kooperativa atd.

HROZNĚTÍN - skladovací hala, spisovna

Samostatná část haly vhodná jako skladové prostory. V budově se nachází soukromá spisovna naší společnosti, kde jsou uloženy písemnosti cca 650 firem.

KYNŠPERK - restaurace, ubytovna

Objekt je v pronájmu.
Nabídka služeb: nabízí se tu ubytování na ubytovně s kapacitou max. 25 míst a možnost občerstvení v restauraci. V blízkosti se nachází vlakové nádraží.

DVORSKÁ BOUDA - horský hotel v Krkonoších

Objekt je ve spoluvlastnictví.
Nabídka služeb: horský hotel nabízí ubytování, nachází se ve výšce 1325 m na náhorní planině jen 6 km od Sněžky. Disponuje 120 lůžky ve 2 - 4 lůžkových pokojích, sociální zařízení na patře. K dispozici jsou také rodinné apartmány.

O společnosti Kontakt